HEPU

 З метою захисту оригінального продукту від підробок, компанія HEPU (Німеччина) змінила дизайн упакування своїх охолоджуючих рідин.
Починаючи з вересня 2020 HEPU поставлятиме своїм офіційним дистриб’юторам по всьому світу перші каністри із тисненням логотипу в коробках нового дизайну. Наступні місяці стануть перехідним періодом. Офіційні партнери-дистриб'ютори HEPU постачатимуть охолоджуючі рідини в упакуваннях та каністрах як старого зразка, так і нового дизайну. Компанія HEPU удосконалила всім відому білу каністру тисненням логотипу «HEPU - The Original», а також новим написом «Made in Germany» тим самим зробивши важливий крок для надання неабиякого значення як високоякісному упакуванню, так і його вмісту.
Картонна коробка-упакування із сучасними графічними елементами та написом по периметру «HEPU - The Original» у повній мірі відображає якість німецького продукту.
HEPU як провідний німецький виробник водяних помп для ринку автозапчастин, виступає за компетентність та новаторський підхід у галузі систем охолодження. Охолоджуючі рідини HEPU преміум класу, які виготовляються виключно в Німеччині, гарантують захист від корозії, захищають двигун від перегріву та забезпечують захист від замерзання. Продукт чітко відповідає специфікаціям виробників транспортних засобів, а двигун надійно захищений за будь-яких експлуатаційних та важких погодних умов. 
Оновлений дизайн каністр HEPU із додатковим захистом дозволить купувати лише оригінальний продукт.  Нагадуємо, що охолоджуючі рідини HEPU слід купувати лише у офіційних дистриб’юторів, щоб у повній мірі виключити ймовірність купівлі підробки.